شیر توالت شودر

تنوع طراحی در شیر توالت شودر باعث شده شما با هر سلیقه‌ای بتوانید محصول مورد پسند خود را بین محصولات این برند پیدا کنید. ظاهری مدرن و شکیل از خصوصیات بارز شیرآلات شودر است و این شرکت از متخصصات خبره برای طراحی محصولات خود بهره برده. یکی از مزایای ویژه محصولات شودر، وجود پرلاتور در تمام شیرآلات بهداشتی این برند است. این قطعه به افزایش شدت آب و کاهش مصرف آن کمک بسیاری می‌کند و ارزش افزوده‌ی بسیار کارآمدی به شمار می‌رود.

برای انتخاب شیر توالت می‌توانید از بین محصولات شودر یکی را انتخاب کنید، زیرا این برند تنوع بالایی در طراحی، متریال استفاده شده و رنگ بدنه دارد. جنس بدنه این محصولات به نوعی طراحی شده که کمترین میزان رسوب را به خود می‌گیرند و به راحتی می‌توانید با دستمال آن را تمیز کنید. در قبل گفتیم که تمام شیر توالت‌های شودر دارای پرلاتور یا کاهنده مصرف آب هستند که این ویژگی آن‌ها را از دیر شیرالات بسیار متمایز می‌کند. پرلاتوز بر سر شیر متصل می‌شود و آب را با هوا ترکیب می‌کند که این امر علاوه بر کاهش مصرف آب باعث می‌شود آب فشار مطلوبی داشته باشد. در کنار کیفیت و تنوع محصول، شرکت شودر سعی بر این داشته تا با حذف واسطه و تولید بهینه محصولات، قیمت نهایی مصرف کننده را به شدت کاهش دهد و بهترین قیمت را به بازار عرضه کند.

خرید شیر توالت
قیمت شیر دستشویی شودر

ویژگی‌های شیر توالت 

اولین و مهم‌ترین ویژگی شیر توالت این برند رسوب‌پذیری کمتر آن هاست. این مدل شیرآلات دارای طراحی منحصر به فردی هستند و رنگ‌آمیزی آن‌ها باعث کاهش رسوب شده است.
تمیز کردن شیرهای شودر بسیار راحت است و هر چند وقت یکبار با دستمالی ساده به راحتی تمیز می‌شود و هیچ اثری روی آن باقی نمی‌ماند.
قطعه پرلاتور یا همان کاهنده مصرف آب یکی دیگر از ویژگی‌های پرطرفدار شیرآلات دستشویی شودر است که بر سر شیر وصل می‌شود و ارائه آب ترکیب شده با هوا، باعث کاهش مصرف آب می‌شود. در عین حال، فشار ایده آلی ارائه می‌دهد.
کیفیت عالی همراه با قیمت منصفانه شیرهای شودر باعث شده است بسیاری از صاحبان خانه این برند انتخاب کنند.
تنوع بسیار شیر دستشویی شودر، انتخاب راحت‌تری را برای مخاطبین رقم زده است و کمک می‌کند آن‌ها میان مدل‌ها و انواع مختلف، رنگ و جنس بدنه، به راحتی محصول مورد علاقه خود را خریداری کنند.

خرید شیر دستشویی ارزان

مخاطبین برای خرید شیر توالت شودر می‌توانند به صورت اینترنتی اقدام کنند و در عین حال نگرانی بابت کیفیت و ضمانت کالا نداشته باشند. میان فروشگاه‌های مختلف، فروشگاه پاراموند یکی از باسابقه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌های آنلاین است که به ارائه محصولات گسترده در رنگ و طرح‌های مختلف بهترین گزینه را به مخاطبین پیشنهاد می‌دهد و تلاش می‌کند قیمت محصول را کاملا معقولانه در نظر بگیرد.
برای کسب اطمینان بیشتر کافی است سری به صفحه محصولات بزنید، بدون شک با مشاهده تنوع، طرح، رنگ و قیمت ارزان برای خرید وسوسه خواهید شد.

لینک کوتاه شده: http://gg.gg/12310l

تاریخ انتشار 1401/09/17